ПЕРСОНАЛНА БРОДЕРИЯ на хавлиена кърпа. Избор от 10 цвята и 4 размера.
Състав: 100 % памук - хавлия
Плътност на кърпите:
Бели кърпи 500 гр/м2
Цветни кърпи 450 гр/м2
Предлагани цветове: 10 разцветки - виж галерия снимки
1. Размер 50/90 см - 42.90 лв./21.93 € (бяла и цветна)
2. Размер 70/140 см - 52.90 лв./27.05 € (само бяла)
3. Размер 80/150 см - 52.90 лв./ 27.05 € (само цветна)
4. Размер 90/150 см - 63.00 лв./ 32.21 € (само бяла)
* Избери цвят и размер на кърпа от падащите менюта!
* Всяка поръчка се потвърждава от нас по телефона!
По телефона се уточнява и всичко необходимо относно персонализацията - надпис, име, дата, цветове на конци, срок на доставка и др.
* Срокът на изработка и доставка е от 2 до 10 работни дни, в зависимост от натовареността ни към момента.
* Снимката е илюстративна и е възможно разминаване в тоновете и цветовете.
Съчетание на стил, символика и лично послание – хавлиената кърпа с бродерия "Mr. & Mrs. Халки" + Имена е перфектният избор за двойки, които празнуват любовта си. Изработена от 100% мек и висококачествен памук, тя предлага изключителна попиваемост и комфорт, като същевременно впечатлява с изящната бродерия по поръчка. Символът на преплетените халки и надписът Mr. & Mrs. излъчват елегантност и хармония, превръщайки всяка кърпа в уникален спомен за специален повод.
Тази хавлиена кърпа с име и надпис е подходяща за подарък за сватба, подарък за годишнина от сватба или дори за подарък за първа годишнина (памучна сватба). С възможността за персонална бродерия с имената на младоженците и датата на събитието, тя се превръща в изключително сантиментален и запомнящ се жест. Елегантният дизайн и високото качество я правят подходяща и като подарък за семейство или идея за подарък за юбилей.
Кърпата се предлага в 10 различни цвята и 4 размера, така че можете да изберете най-подходящия вариант според стила и вкуса на получателите. Изящна, практична и пълна с любов – тази кърпа с бродерия ще краси всяка баня и ще напомня за красивите мигове, споделени заедно.