Хавлия с качулка РОЗОВ ИЛИ СИН КАНТ с персонализирана бродерия за кръщене
ПОДАРЪК малка бяла кърпа с бродирано кръстче за свещеника!
Състав: 100% памук - хавлия
Тегло: 400 гр/м2
Размер: 90/90 см
Предлагани цветови варианти:
* бяло с розов декоративен кант
* бяло със син декоративен кант
* Изберете цветови вариант от падащото меню!
* Бродерията се изработва върху качулката!
* Максимален размер на бродерията е 10/12 см.
* Всяка поръчка се потвърждава от нас по телефона!
По телефона се уточнява и всичко необходимо относно персонализацията - надпис, име, дата, цвят на конец, срок на доставка и др.
* Срокът на изработка и доставка е от 2 до 10 работни дни, в зависимост от натовареността ни към момента.
* Снимката е илюстративна и е възможно разминаване в тоновете и цветовете.
Пленителна и символична, тази хавлиена бебешка пелена с качулка и персонална бродерия за кръщене е създадена, за да запази топлината и чистотата на първия свещен ден в живота на вашето дете. Изработена от висококачествена памучна хавлия, тя е едновременно мека, пухкава и деликатна към бебешката кожа. Фините кантове в розов или син цвят добавят изтънченост и завършен вид, подходящ за всяко малко ангелче.
На качулката е избродиран прекрасен религиозен мотив с две ангелчета и кръст, обгърнат от текста „Свето Кръщение“, името на детето и датата на празника. Всяка бродерия се изработва по индивидуална поръчка, което превръща тази пелена в уникален и персонализиран подарък за кръщене – красив спомен, който ще остане за цял живот.
Към пелената е включен и подарък – малка кърпа с бродирано кръстче, създадена в същия стил. Това е луксозна хавлия за кръщене с персонална бродерия, която съчетава духовен смисъл, изящество и практичност – идеален избор за кръстници и родители, които ценят детайла и символиката.